Esileht

6. oktoobril 2020 kell 18.00 Rebala Tallis Rebala muinsuskaitseala uue kaitsekorra koostamise avakoosolek Võerdla küla rahvale. 

22. veebruaril 2019 - Jõelähtme kultuuritegu 2018 nominendiks oli ka pärimuskogumik "Võerdla küla. Kohad talud ja inimesed" 

Võerdla küla kingitus Eesti Vabariigi 100. juubeliks on külaraamat "Võerdla küla kohad, talud ja inimesed"

26. septembril 2018 Kostivere Mõisa Akadeemias külas kolonel Henn Karits raamatu "Leegitseval piiril"  ja Piret Pintman-Hellaste "Võerdla küla. Kohad, talud ja inimesed" autoritena.

18. mail 2018. saime trükikojast kätte  meie külaraamatu "VÕERDLA KÜLA. KOHAD, TALUD JA INIMESED". Kogumik sisaldab Võerdla küla endiste ja praeguste elanike mälestusi ja meenutusi, intervjuusid ja inimeste endi poolt kirja pandud lugusid. Siin on läbilõige küla uuemast ja vanemast ajaloost, igapäevaelust, hariduse- ja seltsielust, sõja- ja rahuaja olulisematest teemadest. Sellest, kuidas ühiskonnas toimuvad protsessid külaelu mõjutasid.  

Aitäh kõigile, kes aitasid, hea sõnaga toetasid ja innustasid! Pärimuskogumiku väljaandmist rahastasid Jõelähtme Vallavalitsus ja MTÜ Võerdla külaselts.